PLAN KOLĘDY 2021/2022


PLAN KOLĘDY 2021/2022

27.XII poniedziałek, godz. 15:30
1. Sobieskiego 37,39,41,43,45,47,51,57,59
2. Sobieskiego 21,23,25,27,29, 31,33,35
3. Nad Bytomką 14 - 2
Sobieskiego 1,1a,3, ,5,9,13,15,17

28.XII wtorek, godz. 15:30
1. Sobieskiego 20,22,24,26,28,30,32,34,36
2. Sobieskiego 2,4,6,8,10,12,14,16,18
3. Sobieskiego 61,63,65,67,69,71,73,75,77,79

29.XII środa, godz. 15:30
1. Ogrodowa 3, 3a, 9, 11,16 14,12,10,
2. Potokowa 16,14,12,10a,10,8,6,1,3,5
Gierałtowskiego 2a, 2
Przy kolei
3. Sobieskiego,38,40,42,46,48,50,52,58

30.XII czwartek, godz. 15:30
1. Kilińskiego 11,11a,13,13a,12,7,4,3
Głowackiego 1,3,6,4,2
Wincentego 25,9,7,5,3,3a,1
2. Szyb Bartosza
Wyleżoła 2,4,6,8,13,11,7,1,5
Wandy 2,6,8
3. Orzegowska 19,21,23,30,32,36,38,40,42,44

ROK 2022

02. I niedziela, godz. 13:30
1. Piastowska 42,46,48,48a,50, 52,52a,52b,54
2. Piastowska 35,35a,35b,37,39,39a,41,43,43a,45,47,49,51,53,57,61

03. I poniedziałek, godz. 15:30
1. Piastowska 6,8,10,12,14
Sprusa 1,3,5,7,9,11,8,6,4,4a
Ballestremów 2,4,6,8,12a,12
Konopnickiej
2. Piastowska 7,7a
Matejki 2a,2b,2
Piastowska 9,11,
Wesoła 5,5a
Górnicza 1,2,3,4

04. I wtorek, godz. 15:30
1. Achtelika 2,1,3,5,7,9,11,13,13a,8,8a,8b,6
Orzegowska 4,2
Piastowska 25,27,29,31,33
2. Piastowska 24,26,28,30,32,34,36,38,38a,40

05. I środa, godz. 15:30
1. Gierałtowskiego 6,6a,6b,8a,8,10a,10, 11a,11
2. Matejki 1c,1b,1a,1,7,9,11

06. I czwartek, godz. 13:30
1. Gierałtowskiego 3b,3a,3,5a,5,7a,7,9a,9
2. Jana Dobrego 32-2, 1-45
Gierałtowskiego 31-57

07. I piątek, godz. 15:30
1. Dunajewskiego 9,9a,11,11a,13,13a,13b,15,15a,15b
2. Gierałtowskiego 27,25,23,21,19,20b,20a,20,22,24,26,28,32,34,36

08. I sobota, godz. 13:00
1. A. Maya,3,1,2,4,6,8,10,12a,12,12b,18,18a,16,14b,14a,14,7
2. Kędzierzyńska 1,3,3b,5,9,11,15,17,17a,19,21,21a,23b,23a,23

09. I niedziela, godz. 13:30
1. Żeromskiego 8a,8,10a,10,12b,12a,12,14b,14a,14
2. Ks. Czempiela 16,14

10. I poniedziałek, godz. 15:30
1. Norwida 6 (1-69)
2. Norwida 6 (70-132)

11. I wtorek, godz. 15:30
1. Kędzierzyńska 25,25a,25b,22,22a,22b, 24,24a,24b,
2. Kędzierzyńska 27(1-30),
Ks. Czempiela 12

12. I środa, godz. 15:30
1. Ks. Czempiela 20,18
2. Dunajewskiego 1b,1a,1,3,3a,5,5a,7,7a

13. I czwartek, godz. 15:30
1. Ogrodowa 2, 2a, 4, 4a,6, 6a, 8
2. Kędzierzyńska 2,2a,4,6,16,16a,18,20,20a,20b

14. I piątek, godz. 15:30
1. Wolności 2,8,10
Powstańców 6,6a,4,5a,5,3a,3
Mickiewicza 1
Norwida 15
2. Gierałtowskiego 13a,13,14b,14a,14,16,16a,16b

15. I sobota, godz. 13:00
1. Bankowa 2,4,6,8,10,18,22, 21, 24, 19, 11, 9, 7a, 7, 5, 3
2. Bankowa 23,30,32,34,36
Stanisława 1,3,4,2
Norwida 2a,2,7,9,11

16. I niedziela, godz. 13:30
1. Orzegowska 8,8a,8b,8c,8d
Matejki 4-12
2. Ks. Czempiela 6,8,10

17. I poniedziałek, godz. 15:30
1. Ks. Czempiela 3,3a,7,7a,11,11a,17,15,13,9,5,1
2. Zwycięstwa 2,4,1,1a,3,3a,5,5a,6,6a

18. I wtorek, godz. 15:30
1. Żeromskiego 16b,16,16a,18b,18a,18,20,20a,20b
2. Zwycięstwa,7a,7
Żeromskiego,7,7a,7b,9,9a,9b

19. I środa, godz. 15:30
1. Żeromskiego 1,3, 5,5a, 4b,4a,4,6,6a


ZASADY PRZYJMOWANIA KOLĘDY


- DYSTANS
- MASECZKI
- NIE PODAJEMY RĘKI


KOLĘDA W TERMINIE DODATKOWYM

Parafianie, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, mogą zaprosić kapłana, by pobłogosławił ich mieszkanie w terminie dodatkowym:
23.I - w niedzielę od godz. 13.30

Zgłoszenia w zakrystii lub w kancelarii.

Prosimy, aby w czasie kolędy na stole nakrytym białym obrusem przygotować: krzyż, zapalone świece oraz wodę święconą. Znakiem zaproszenia kapłana niech będą otwarte drzwi i ktoś oczekujący z rodziny. Dzieci i młodzież szkolna niech przygotują zeszyty do nauki religii.

Ofiary składane z okazji kolędy przeznaczone będą na dalszy remont naszego kościoła i ogrodzenia cmentarza.

KOLĘDA TO KAPŁAN PRZYCHODZĄCY Z BOŻYM ŁOGOSŁAWIEŃSTWEM DO NASZYCH DOMÓW I RODZIN